Szkoła Podstawowa

im. Larysy Ewy Krause

Dąbrowa 55
76-004 Sianów
Tel/fax. (094) 314-96-30
E-mail: spdabrowa@sianow.pl
Friday 1. July 2022
Name-day: Bogusza, Haliny and Mariana

Młodzi piłkarze na medal!

  22.02.2015r.,  chłopcy z naszej szkoły z rocznika 2006 i młodsi, wzięli udział w Powiatowym Turnieju Żaków, który odbył sie w Sianowie. Młodzi wychowankowie  mimo początkowych trudności pokazali ogromny charakter i dzielnie walczyli ze swoimi rywalami. A jeszcze dzień przed turniejem z powodu chorób naszych zawodników, start naszej drużyny stał pod znakiem zapytania. W turnieju wzięło udział 6 drużyn, obok naszej drużyny byli to chłopcy z Saturna Mielno, UKS Olimpii Bobolice, SP Bonin, SAS Sianów oraz Gryf Polanów. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym", a czas gry wynosił 8 minut. Nasi piłkarze pokazali olbrzymie zaangażowanie i zaciętość w każdym sektorze boiska. Determinacja i chęć zwyciestwa towarzyszyła im od początku do końca turnieju.
   Wszystkie zespoły zajęły pierwsze miejsce, ponieważ w tej kategorii wiekowej nie prowadzi się punktacji. Warto dodać, że wszystkie bramki dla naszego zespołu zdobył Marcin Rogala, a w jednym z meczów Marcel Hryckowian obronił rzut karny.

SP Dąbrowa -Saturn Mielno 1:1 (M. Rogala)

SP Dąbrowa- SAS Sianów 1:4 (M. Rogala)

SP Dąbrowa- UKS Olimpia Bobolice 2:0 (M. Rogala x2)- Marcel Hryckowian obronił rzut karny

SP Dąbrowa- SP Bonin 1:0 (M. Rogala)

SP Dąbrowa- Gryf Polanów 0:3

Zespół z Dąbrowy wystąpił w następującym składzie: Grzegorz Sawicki, Bartosz Kubera, Marcin Rogala, Marcel Hryckowian, Artur Karaś, Adrian Rydzyński, Adrian Rokita, Jacek Sikorski.

Opiekunami są:  Sebastian Wroński i Szymon Rogala

Tekst : Szymon Rogala

Foto: Artur Karaś.