Szkoła Podstawowa

im. Larysy Ewy Krause

Dąbrowa 55
76-004 Sianów
Tel/fax. (094) 314-96-30
E-mail: spdabrowa@sianow.pl
Tuesday 5. July 2022
Name-day: Antoniego, Bartłomieja and Karoliny

Dziewczęta i chłopcy na podium

We wtorek, Szkoła Podstawowa w Suchej Koszalińskiej, była gospodarzem Mistrzostw Gminy Sianów w unihokeju, rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zawodach brało udział sześć drużyn dziewcząt oraz sześć drużyn chłopców ze szkół podstawowych naszej gminy. Szkołę z Dąbrowy reprezentowali: w grupie dziewcząt - Klaudia Brzezińska (kapitan), Aleksandra Speiser, Oliwia Rydzyńska, Anna Czarnecka - bramkarz, Katarzyna Hutman, Karolina Rudzka, Martyna Gawrońska, Wiktoria Ozimek – bramkarz, Aleksandra Wrona, Kinga Genge, Julia Apanel, Anna Buczak, Magdalena Ciesielska; w grupie chłopców - Alan Rusa (kapitan), Jakub Szmajdziński, Marcin Rogala, Bartosz Kubera, Marcel Hryckowian – bramkarz, Przemysław Popławski, Szymon Radzki, Artur Karaś, Adrian Rydzyński. Sędzią zawodów był Wojciech Brach. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwały Sara Petruk i Dagmara Petrus, które prowadziły listy rozgrywek.

Obie drużyny rozegrały po cztery mecze. Naszym zawodniczkom i zawodnikom nie brakowało rozwagi, dokładności, waleczności i celności. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Aleksandra Speiser, Klaudia Brzezińska, Marcin Rogala oraz Bartosz Kubera.

W tym roku obie drużyny zdobyły brązowe medale oraz dwa puchary dla szkoły. Szczegółowe wyniki znajdziecie w załącznikach.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach sportowych.
Dąbrowa, 25 października 2016 roku

tekst: Dorota Szymańska

foto: Magdalena Ciesielska