Szkoła Podstawowa

im. Larysy Ewy Krause

Dąbrowa 55
76-004 Sianów
Tel/fax. (094) 314-96-30
E-mail: spdabrowa@sianow.pl
Tuesday 5. July 2022
Name-day: Antoniego, Bartłomieja and Karoliny

Szkolny konkurs informatyczny "3 x i"

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole został zorganizowany pierwszy etap konkursu informatycznego "Informacja, informatyka, infostrada 3 x i". Pomysłodawcą konkursu jest koszaliński "Computer College", a patronat nad imprezą objął Wydział Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej. 

W konkursie brali udział gimnazjaliści z III i II klasy. Uczniowie mieli do rozwiązania test, który składał się z 40 pytań. Największą liczbę punktów zdobył Maciej Wojciechowski i to on zajął I miejsce.

Kolejne lokaty uzyskali:

- II miejsce Piotr Banaś

- III miejsce Tomasz Brach 

Uczniowie, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca 18 marca będą reprezentować naszą szkołę w finałowym etapie konkursu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnej turze informatycznych zmagań.


c

Dąbrowa, 26 stycznia 2017r.

tekst i foto: Dorota Szymańska

Załącznik: