Szkoła Podstawowa

im. Larysy Ewy Krause

Dąbrowa 55
76-004 Sianów
Tel/fax. (094) 314-96-30
E-mail: spdabrowa@sianow.pl
Piątek 1. Lipca 2022
Imieniny: Bogusza, Haliny i Mariana

Katarzyna Hutman i Marcin Rogala mistrzami szkoły

W czwartek uczniowie Szkoły Podstawowej rywalizowali o medale w tenisie stołowym. Do udziału w szkolnych mistrzostwach zgłosiło się 25 uczniów z trzech klas: czwartej, piątej i szóstej. Podczas turnieju rolę sędziów pełnili Kacper Janik i Patryk Motyl.


Dobry poziom, opanowanie oraz sportową postawę zaprezentowała Katarzyna Hutman, która w grupie dziewcząt nie miała sobie równych. Kasia po czterech wygranych meczach stanęła na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce zajęła Klaudia Brzezińska, a medal brązowy przypadł Karolinie Rudzkiej.


Największą niespodziankę sprawił uczeń klasy czwartej - Marcin Rogala. Marcin rozegrał trzy pojedynki – wszystkie na swoją korzyść – i zdobył złoty medal w grupie chłopców. Medal srebrny otrzymał zeszłoroczny mistrz szkoły - Grzegorz Sawicki. Na trzecim miejscu podium uplasował się Przemysław Popławski.

Warto dodać, że wszystkie pojedynki były zacięte i pełne emocji. Brawa należą się wszystkim, którzy odważyli się przystąpić do sportowej rywalizacji.


W najbliższy wtorek, 15 listopada, mistrzowie i wice mistrzowie grupy dziewcząt i chłopców będą rywalizowali w Suchej Koszalińskiej o medale drużynowych gminnych mistrzostw w tenisie stołowym.

Trzymamy kciuki!


Najlepsze "piątki"

Grupa dziewcząt

I miejsce - Katarzyna Hutman

II miejsce - Klaudia Brzezińska

III miejsce - Karolina Rudzka

IV miejsce - Martyna Gawrońska

V miejsce - Klaudia Opioła i Aleksandra Speiser

Grupa chłopców

I miejsce - Marcin Rogala

II miejsce - Grzegorz Sawicki

III miejsce - Przemysław Popławski

IV miejsce - Jakub Szmajdziński

V miejsce - Alan Rusa i Marcel Hryckowian

 

Dąbrowa, 10 listopada 2016 roku

tekst, foto: Dorota Szymańska